Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  882 042 371

Wszystko o naszej szkole językowej - Szczecin, Stargard

GREAT jest siecią szkół językowych. Nasze oddziały zlokalizowane są w Szczecinie po obydwu stronach Odry. Dzięki temu nasi kursanci mają dogodny dostęp do naszych palcówek. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w dwóch salach, w naszej siedzibie przy ulicy Kaszubskiej 4. Są to nowoczesne sale lekcyjne, wyposażone w wygodne meble oraz niezbędne pomoce dydaktyczne. Jasne i przestronne wnętrza pozwalają na naukę w milej i przyjaznej atmosferze. Dzięki dobrym warunkom nauczania kursanci z łatwością mogą skoncentrować się na nauce i zdobywaniu wiedzy.

Wysokie kompetencje prowadzących zajęcia

Zajęcia w szkole języków obcych GREAT prowadzą lektorzy polscy lub zagraniczni, czyli „native speakers”. Są to doświadczeni nauczyciele języków obcych, których wysokie kompetencje gwarantują szybki postęp w przyswajaniu wiedzy. Sukcesy naszej szkoły w skutecznym nauczaniu języków obcych zawdzięczamy bardzo dobrze dobranemu zespołowi młodych, dynamicznych i zarazem doświadczonych lektorów. To osoby o wielu pasjach i miłośnicy nie tylko języków, ale także podróży, znawcy kuchni świata, geografii i sportu.

Kobieta w słuchawkach notująca