Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  882 042 371

Kursy stacjonarnie dla dorosłych - Szczecin, Stargard

GREAT to znana szczecińska szkoła języków obcych. Prowadzi kursy języka angielskiego, francuskiego, włoskiego i języka niemieckiego dla dorosłych. Zapraszamy do naszych placówek na zajęcia grupowe. Na lekcje indywidualne chętnie przyjedziemy do klienta.

Na naukę języka nigdy nie jest za późno

Naukę języka obcego można rozpocząć w każdym wieku. Oczywiście, najlepiej rozpocząć naukę w dzieciństwie, ale nigdy nie jest za późno. Chęć osiągania kolejnych poziomów wiedzy mobilizuje i pomaga w nauce. Nauka języka obcego poszerza horyzonty, rozwija wyobraźnie i pozwala na poznawanie nowych kultur. Praktyczną stroną umiejętności posługiwania się obcym językiem jest możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, łatwiejsze podróżowanie i nawiązywanie ciekawych znajomości i przyjaźni.  

Nauka indywidualna czy grupowa - co wybrać?

Prowadzimy naukę języka angielskiego, niemieckiego i innych języków indywidualnie i grupowo. Obydwie formy nauczania mają zwoje niezaprzeczalne zalety. W nauczaniu indywidualnym lektor całą swoją uwagę skupia na jednej osobie, w przypadku zaś grupy ta uwaga dzielona jest na wszystkich uczestnikach kursu. Nauka indywidualna pozwala na szybkie przełamywanie barier językowych, w grupie uczymy się pracy zespołowej i komunikacji. Przyswajanie wiedzy językowej w grupie mobilizuje do rywalizacji, co zdecydowanie przyspiesza naukę.

Zachęcamy do wyboru jednej z form nauki języka obcego w naszej szkole. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, zadzwoń! Doradzimy i pomożemy Ci wybrać najlepszy kurs językowy.