Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  882 042 371

Kursy dla dzieci - Szczecin, Stargard

Nasza szkoła języków obcych prowadzi naukę dla dzieci już od 3 roku życia. Zapraszamy najmłodszych razem z rodzicami. Oferujemy zajęcia w małych, kameralnych grupach 5-osobowych, tak by lektor mógł, jak najwięcej czasu poświęcić każdej osobie. Małe grupy pozwalają na większą koncentrację i indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Zapraszamy na kursy niemieckiego i angielskiego dzieci i młodzież. 

Czym skorupka nasiąknie za młodu….

Nie trzeba nikogo przekonywać, że naukę jeżyków obcych warto rozpoczynać w jak najmłodszym wieku. Młody dziecięcy umysł chłonie wiedzę szybko i skutecznie. Nauka języka u dzieci przebiega w sposób naturalny i bez wysiłku. Metoda skojarzeń i nauki poprzez zabawę daje szybkie wyniki.

Wielu specjalistów zastawia się, jaki jest najlepszy wiek do rozpoczęcia nauki języka obcego. Eksperci twierdzą, że im wcześniej, tym lepsze osiągnie się wyniki. Metoda Helen Doron zakłada oswajanie z obcymi słówkami dzieci już w wieku 3 miesięcy. Większość jednak rekomenduje rozpoczęcie nauki w wieku 3 lat. Dziecko chłonnym umysłem oswaja się z obcym językiem, co później procentuje lepszym rozumieniem ze słuchu i szybszą nauką gramatyki.

Jak uczymy najmłodszych?

Nie stosujemy tradycyjnych metod nauczania. Dziecko na pewno nie polubi języka obcego, jeśli będzie zmuszane do nauki na pamięć oraz wypełniania ćwiczeń i testów. Uczymy poprzez zabawę. Opowiadamy bajki i śpiewamy piosenki. Organizujemy gry i zabawy, wykorzystując do nich język obcy. Posługujemy się atrakcyjnymi graficznie kolorowymi zeszytami i książeczkami. W milej atmosferze mobilizujemy najmłodszych do poznawania obcego języka.

Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wiedzą jak nauczyć i łatwo nawiązują kontakt z dziećmi. Nauczyciele są oczywiście przeszkoleni z zakresu formy testu ośmioklasisty, dzięki czemu zadania proponowane kursantom są starannie przez nich dobrane tak, żeby test zdać w 100%. Wszyscy kursanci otrzymują bezpłatne materiały utrwalające wiedzę nabytą na naszych zajęciach. Ponadto, wedle życzenia, możliwe jest pracowanie na repetytoriach dostosowanych do przygotowania do testu ośmioklasisty.

Spotkania z jednego bloku odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny zegarowe w godzinach popołudniowych. Kurs obejmuje po 60 godzin zajęć w każdym bloku egzaminacyjnym. Pierwsza edycja kursu gimnazjalnego rozpocznie się w październiku i zakończy w marcu w ostatnim tygodniu przed testem ośmioklasisty.

Do zobaczenia na kursie, Weronika Sularz

Ps: Jeśli zaciekawiłam Cię tematem kursu przygotowującego zobacz krótki film.

Warsztaty plastyczno - językowe

3 Top Porady jak uczyć się angielskiego z dzieckiem

Wiem jak pomóc Twojemu ósmoklasiście dostać się do wymarzonej szkoły średniej.