Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  882 042 371

Nauka języka angielskiego i niemieckiego - Szczecin, Stargard

Szkołą językowa GREAT naucza języków obcych. Działamy w Szczecinie, ale zapraszamy do nauki mieszkańców Gryfina, Polic, Stargardu i innych okolicznych miejscowości. Uczymy posługiwania się wieloma językami europejskimi, ale specjalizujemy się w kursach angielskiego i kursach niemieckiego.

Zarówno angielski, jak i niemiecki to dwa najpopularniejsze języki nauczane w naszym kraju. Język angielski jest powszechnie używany na całym świecie i traktowany jest jako jeden z najbardziej uniwersalnych języków. Znajomość posługiwania się angielskim jest pomocna w biznesie,  podróżach, nauce i polityce.

Język niemiecki to język naszych zachodnich sąsiadów. Wiele osób szukających pracy za granicą wybiera Niemcy. Nic dziwnego, że chcą uczyć się języka, który pomoże im w znalezieniu dobrej pracy i ułatwi życie za granicą.

Różne metody nauki angielskiego i niemieckiego

Nauczamy języka angielskiego i niemieckiego na kursach o różnym poziomie. Prowadzimy kursy indywidualne w mieszkaniach klientów oraz kursy grupowe w naszych placówkach. Udostępniamy także możliwość nauki na kursach online. Uczymy osoby w każdym wieku, od 3-miesiecznych maluchów po stulatków. Zachęcamy do rozwiązania testów poziomujących i do zapisów na kursy językowe angielskiego i niemieckiego w naszej szkole.