Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  882 042 371

Oferta kursów językowych stacjonarnych i online - Szczecin, Stargard

Szkoła językowa GREAT to znane w Szczecinie miejsce, w którym w miłej atmosferze i w intrygujący sposób zdobędziesz umiejętności posługiwania się językiem obcym. Prowadzimy kursy języka angielskiego, języka niemieckiego oraz kursy włoskiego i francuskiego.

Do kogo skierowana jest nasza oferta językowa?

Nasza szkoła z przyjemnością podejmuje się nauki języków obcych we wszystkich grupach wiekowych. Prowadzimy zajęcia językowe dla przedszkolaków, w których w formie zabawy, w bezstresowy sposób uczymy najmłodszych podstaw i umiejętności wyrażania swoich emocji w obcym języku. Zapraszamy na kursy niemieckiego i angielskiego dzieci  i młodzież w wieku szkolnym na różnym poziomie. Przygotowaliśmy zajęcie dla studentów oraz dla osób dorosłych. Nauczamy języka specjalistycznego w takich dziedzinach jak Business English, logistyka oraz budownictwo.

Zapraszamy najmłodszych na zajęcia językowe w formule Baby Club. Są to inspirujące zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia prowadzone w formie wspólnej zabawy rodzicowi i ich maleństw.

Jak prowadzimy naukę języków obcych?

Nauczamy w formule stacjonarnej, indywidualnie lub grupowo, a także innowacyjną metodą online. Możemy także przyjeżdżać do domu klienta i przeprowadzać lekcje języka. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w kameralnych grupach 5-osobowych. Pozwala to na pełną koncentrację w trakcie nauki, umożliwia skupienie się i gwarantuje dużą aktywność uczestnika w trakcie zajęć. Przygotowujemy zajęcia w sposób kreatywny, tak by nauka była ciekawa i nie monotonna, a skuteczność przyswajania nowych słów i formuł wysoka. Lektorzy często wykorzystują skojarzeniową autorską metodę ułatwiającą zapamiętywanie.

 

Prowadzimy zajęcia językowe online. Ta nowoczesna forma nauczania zdobywa coraz więcej zwolenników. I nic dziwnego. Metoda online umożliwia naukę języka obcego przed komputerem i można z niej korzystać w każdym miejscu na świecie.

 

Jeżeli zainteresowałeś się naszą ofertą, a nie wiesz, na jakim poziomie językowym jesteś, to skorzystaj z testu poziomującego lub zapisz się na bezpłatną konsultację. Upewnij się, że nauka w szkole GREAT jest właśnie dla Ciebie!