Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  882 042 371

Great Szkoła Języków Obcych Rafał Sularz - Aktualności

Z początkiem lipca opuszczamy dwie salki na ul. Kaszubskiej żeby jeszcze bardziej Tobie – naszemu kursantowi ułatwić naukę.

Kadra lektorska szkoły językowej GREAT stawia na swobodną komunikację zawsze i wszędzie, dlatego w naszych salach szkoleniowych poczujesz się jak w domu. Nie od dziś wiadomo, że aby uczyć się efektywnie należy być zrelaksowanym i wolnym od problemów. Nasi lektorzy dołożą wszelkich starań, żeby właśnie tak było, a z drugiej strony udowodnią Tobie, że nauka języków wcale nie musi być nudna i „książkowa”.

Mam dla Ciebie jeszcze jedną dobrą wiadomość.

Jeśli nie masz czasu na dojazd do naszej szkoły, lektor dojedzie do Twojego domu. Zapraszam Cię również na zajęcia online, gdzie bez wychodzenia z domu możesz korzystać z takich lekcji o dogodnej porze dnia dla Ciebie. Wspaniałym dopełnieniem są kursy online, gdzie na platformie dostaniesz dawkę wiedzy dostosowaną do Twoich zainteresowań. Jeśli masz problem z brakiem systematyczności, rekomenduję Tobie kurs „Ucz się jak poliglota”. Nauczysz się na nim rutynowej nauki języków obcych. Zapisz się na rozmowę telefoniczną z naszym konsultantem i powiedz o swoich potrzebach językowych, o celach i powodach.

Rozmowa telefoniczna

 

Konwersacje z Collinsem

Zajęcia od B1 do C2 z Native speakerem są dla Ciebie, jeśli masz problem ze składnością zdań. Te zajęcia są niesamowicie skuteczne, ponieważ rezultaty zobaczysz już po pierwszych zajęciach.

 

Czytaj więcej...

Kursy grupowe

Wielgowo – zajęcia w czwartki 15.30 – 16.30 dla uczniów klas 7

Dąbie  zajęcia w czwartki 16.00-18.00 kurs przygotowujący do testu ósmoklasisty

Centrum – wtorki 16.00-17.00 konwersacje z native speakerem

Czytaj więcej...

Pierwszy w Szczecinie Baby Club

Great szkoła językowa jest pierwszą szkołą z zajęciami Baby Club w Szczecinie.


Co to jest Baby Club?
Baby Club to inspirujące zajęcia dla najmłodszych, zapraszamy już od 3 miesiąca życia.

Czytaj więcej...